FER
 Računalna grafika  
 Studentski projekti

ZEMRIS  >  IRG  > Studentski projekti (Diplomski studij)


2017


17_MRLudiStreetPBRSjene
Teme:

     Oleg Jakovljev, Renato-Zaneto Lukež - Sustav za komunikaciju u stvarnom vremenu korištenjem tehnologije miješane stvarnosti
    
     Luka Kunić - Proceduralno generiranje gradova na temelju OpenStreetMap podataka

     Bojan Lovrović - Nadopunjavanje korisničkog skeletalnog sustava u virtualnoj stvarnosti

     Bruno Pregun, Stephanie Cheng - Odgođeno fizikalno temeljeno sjenčanje

     Jure Ratković - Generiranje mekih sjena u prostoru prikaza
   Dokumentacija

2016


16_KozaKosturPokret

Teme:

     Goran Bogovac- Ljudska koža u računalnoj grafici
   
     Hrvoje Pejković - Integracija virtualnih dinamičkih likova i stvarne scene

     Marta Poštenjak - Prepoznavanje pokreta







     Dokumentacija

2015


15_CesticaMicroSoot

Detekcija sudara pomoću Unity3D

Voditelj tima:

     Teon Banek

Tim:

    Tomislav Ljubej
    Marko Đomlija
    Ivan Hakštok
    Ana Stepić
    Niko Mikuličić
    Damir Ciganović-Janković


Čestica u MicroSootu

2014


14_InteractiveMS

Modern techniques of interacting with 3D objects

Voditelj tima:

     Andrija Stepić

Tim:


    Hrvoje Gazibara
    Matejka Ivančić
    Damjan Križaić
    Janko Sladović
    Marijan Šuflaj
    Marko Vrljičak

Interaktivan MicroSoot

2013


13_MicroSoot

Microsoft Kinect applications in industry

Voditelj tima:

     Mario Volarević

Tim:

Marko Pilipović
Petar Mrazović
Ana Nekić
Adnan Abdagić
Nikola Martinec
MicroSoot

2012


12_FerBelot
FERBelot

Voditelj tima:

    
Krešimir Špes

 Animacija i scena
    Karlo Jež
    Tin Englman
Sučelja i dizajn
    Mihajlo Arbanas
    Bruno Mikuš
Logika igre
    Kristijan Šimunić

FERBelot

2011


11_Cupavac Labirint

Voditelj tima:

    
Marko Vadlja

  Tim:
        Petar Dučić
        Matija Forko
        Davorin-Gordan Keserica
        Mirjana Ostojić
        Hrvoje Pađen
        Marina Tajić
        Stanislav Žužić

Labirint

2010


10Hitro Uređivač terena

Voditelj tima:

     Robert Sajko

Tim:
      Dario Filipović
      Alen Kralj
      Danijel Janković
      Luka Piljek
      Vedran Pavlić
      Denis Tošić

Uređivač terena